Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają Państwo pytania, są zainteresowani współpracą lub chcą się z nami podzielić swoją opinią – zapraszamy do kontaktu! Poniżej udostępniamy Państwu dane firmy oraz formularz kontaktowy, a także dane kontaktowe do poszczególnych osób pracujących w naszej firmie.

Dane kontaktowe

Europe Distribution Group Sp. z o.o.

ul. Polna 8, 55-114 Kryniczno

 tel. +48 71 382 83 20

tel. kom. +48 604 707 088

NIP: 915-179-20-44

e-mail: info@europedg.pl

 Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00

Poza standardowymi godzinami pracy prosimy o kontakt mailowy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Treść wiadomości:*

Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.*

Konta bankowe

PLN

Raiffeisen Bank Polska S.A.

19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

UWAGA ZMIANA NR KONTA

EUR

Raiffeisen Bank Polska S.A.

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

USD

Raiffeisen Bank Polska S.A.

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd

Krzysztof Górny

Prezes Zarządu

k.gorny@europedg.pl

 Stella Wilczyńska

Asystentka Zarządu

 +48 604 707 088

+48 71 382 83 20

s.wilczynska@europedg.pl

Dział Handlowy

 Anna Godlewska

Dyrektor Handlowy

 +48 575 044 084

+48 71 382 83 22

a.godlewska@europedg.pl

 Anna Chabera

Specjalista d/s Handlowych
Asystentka Dyrektora Handlowego

 +48 730 890 089

+48 71 382 83 24

a.chabera@europedg.pl

 Marcin Zachwieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży

 +48 730 006 206

m.zachwieja@europedg.pl

 Karol Bork

Regionalny Kierownik Sprzedaży

 +48 730 109 009

k.bork@europedg.pl

 Marek Smagło

Regionalny Kierownik Sprzedaży

 +48 570 730 073

m.smaglo@europedg.pl

 Katarzyna Chałubek

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 604 706 076

+48 71 382 83 30

k.chalubek@europedg.pl

 Olga Wychowaniec

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 604 700 714

+48 71 382 83 32

o.wychowaniec@europedg.pl

 Kamila Kubiak

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 570 390 029

+48 71 382 83 31

k.kubiak@europedg.pl

 Kamila Bernat

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 71 382 83 33

k.bernat@europedg.pl

Export

 Michał Korczak

Export Manager

 +48 690 007 002

+48 71 382 83 61

m.korczak@europedg.pl

 Emilia Glanc

Specjalista d/s Sprzedaży Eksportowej

 +48 570 309 900

+48 71 382 83 60

e.glanc@europedg.pl

Import

 Olga Wychowaniec

Import Manager

  +48 604 700 714

+48 71 382 83 32

import@europedg.pl

Dział Logistyki i Transportu

 Anna Kopystyńska

Kierownik Działu Logistyki i Transportu

 +48 570 530 001

+48 71 382 83 40

a.kopystynska@europedg.pl

 Aleksandra Mietełka

Młodszy specjalista d/s Transportu i Logistyki

 +48 604 713 173

+48 71 382 83 41

a.mietelka@europedg.pl

Dział Finansowo-Rozliczeniowy

 Teofila Górny

Dyrektor d/s Finansowych

 +48 663 840 211

t.gorny@europedg.pl

 Magdalena Nazarczuk

Kierownik Działu Finansowo-Rozliczeniowego

 +48 604 988 504

+48 71 382 83 50

m.nazarczuk@europedg.pl

 Dorota Korzeniecka

Specjalista d/s Fakturowania i Rozliczeń

  +48 604 707 788

+48 71 382 83 52

d.korzeniecka@europedg.pl

 Dorota Gumińska

Specjalista d/s Fakturowania i Rozliczeń

+48 71 382 83 51

d.guminska@europedg.pl

 Kinga Cieślak

Specjalista ds. administracji magazynowej i rozliczeń handlowych

+48 71 382 83 53

k.cieslak@europedg.pl

Marketing

 Mateusz Kowalski

Specjalista d/s Marketingu

 +48 531 623 532

marketing@europedg.pl

 Tomasz Matusz

Grafik i Asystent d/s Marketingu

 +48 570 304 020

+48 71 382 83 75

grafik@europedg.pl

Magazyn

 Piotr Belski

Kierownik Magazynu

 +48 604 509 204

+48 71 382 83 70

magazyn@europedg.pl

Reklamacje

Dostawy

Scania - dostawy chemii gospodarczej

 Sebastian Krawczyk

Kierowca / Dostawca
(Scania – dostawy 33 palety)

 +48 570 005 708