Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają Państwo pytania, są zainteresowani współpracą lub chcą się z nami podzielić swoją opinią – zapraszamy do kontaktu! Poniżej udostępniamy Państwu dane firmy oraz formularz kontaktowy, a także dane kontaktowe do poszczególnych osób pracujących w naszej firmie.

Dane kontaktowe

Europe Distribution Group Sp. z o.o.

ul. Polna 8, 55-114 Kryniczno

 tel. +48 71 738 23 32

fax +48 71 723 75 95

tel. kom. +48 604 707 088

NIP: 915-179-20-44

e-mail: info@europedg.pl

 Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00

Poza standardowymi godzinami pracy prosimy o kontakt mailowy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Treść wiadomości:*

Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.*

Konta bankowe

PLN

PKO Bank Polski S.A.

78 1020 5297 0000 1602 0177 3274

EUR

Raiffeisen Bank Polska S.A.

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

USD

Raiffeisen Bank Polska S.A.

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd

Krzysztof Górny

Prezes Zarządu

k.gorny@europedg.pl

 Stella Wilczyńska

Asystentka Zarządu

 +48 604 707 088

+48 (71) 738 23 32 wew. 01

s.wilczynska@europedg.pl

Sprzedaż

 Rafał Szkup

Dyrektor d/s Sprzedaży Krajowej

 +48 790 422 111

r.szkup@europedg.pl

 Marcin Zachwieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży

 +48 733 400 009

m.zachwieja@europedg.pl

 Jacek Wierzchowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży

 +48 733 040 733

j.wierzchowski@europedg.pl

 Katarzyna Chałubek

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 604 706 076

+48 (71) 738 23 32 wew. 02

zamowienia@europedg.pl

 Olga Wychowaniec

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 604 700 714

sprzedaz@europedg.pl

 Maria Knapkiewicz

Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 570 390 029

m.knapkiewicz@europedg.pl

Logistyka

 Anna Kopystyńska

Specjalista d/s Transportu i Logistyki

 +48 570 530 001

transport@europedg.pl

 Aleksandra Mietełka

Młodszy specjalista d/s Transportu i Logistyki

 +48 604 713 173

logistyka@europedg.pl

Finanse

 Teofila Górny

Dyrektor d/s Finansowych

 +48 663 840 211

t.gorny@europedg.pl

 Magdalena Nazarczuk

Specjalista d/s Finansowych

 +48 604 988 504

+48 (71) 738 23 32 wew. 04

ksiegowosc@europedg.pl

 Dorota Korzeniecka

Specjalista d/s Fakturowania i Rozliczeń

  +48 604 707 788

biuro@europedg.pl

Export

Export Manager

 +48 690 007 002

export@europedg.pl

 Ryszard Radoszewski

Export Manager d/s Rynku niemieckiego

 +48 692 640 377

rado.r@europedg.pl

Import

 Olga Wychowaniec

Import Manager

  +48 604 700 714

import@europedg.pl

Marketing

 Mateusz Kowalski

Specjalista d/s Marketingu

 +48 531 623 532

marketing@europedg.pl

 Tomasz Matusz

Grafik i Asystent d/s Marketingu

 +48 570 304 020

grafik@europedg.pl

Magazyn

 Piotr Belski

Kierownik Magazynu

 +48 604 509 204

magazyn@europedg.pl

 Paweł Zdzymiera

Zastępca Kierownika Magazynu

 +48 570 390 029

magazyn@europedg.pl

Reklamacje

Dostawy

Scania - dostawy chemii gospodarczej

 Sebastian Krawczyk

Kierowca / Dostawca
(Scania – dostawy 33 palety)

 +48 570 005 708

 Patryk Zalega

Kierowca / Dostawca
(Iveco – dostawy 5 palet)

 +48 604 879 828

Iveco - transport środków czystości