BIO/EKO

To, co nas wyróżnia, to unikalna na rynku oferta.
Ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata.

Wysoce aktywne składniki i proekologiczny skład i świadoma odpowiedziana produkcja – to cechy charakteryzujące naszą ofertę ekologicznych linii produktów do prania, sprzątania jak i zmywania.

W odpowiedzi na rosnąca świadomość ekologiczną konsumentów, potrzebę dbałości i poszanowania dla środowiska naturalnego, w naszej ofercie pojawiła się całkowicie nowa linia produktów do zmywarki GlanzMeister Platinum, która posiada certyfikat Ecolabel, potwierdzający spełnienie wyśrubowanych norm ekologicznych. W ofercie tej linii znajdziemy ekologiczne, biodegradowalne tabletki w samorozpuszczanej folii oraz wydajny i wygodny w użyciu żel. Produkty te nie posiadają w składzie zeolitów, fosforanów i mikroplastiku, a opakowania nadają się do recyclingu. GlanzMeister Platinium działają już w 35 stopniach Celsjusza i doskonale radzą sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, nadają połysk i chronią naczynia przed korozją dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

ZIelone rozwiązania znalazły się także w naszej unikalnej ofercie  środków do prania, które charakteryzuje czysty proekologiczny skład oraz przyjazna środowisku produkcja. Do takich marek należą między innymi: polska marka Mr. ZIGGI która w swojej ofercie posiada hipoalergiczne środki piorąco – dezynfekujące, czy też produkty marki Der Waschkonig które nie posiadają w swoim składzie zeolitów i fosforanów.

Klientom poszukujących eko oferty oferujemy także produkty do zmywania niemieckiej marki FIT Grunekrafti, które posiadają certyfikat Ecolabel i wytwarzane są z odnawialnych surowców roślinnych.

W ofercie produktów ekologicznych znajdziesz między innymi środki do prania, sprzątania i zmywania oraz dedykowane linie kosmetyczne takich marek jak:

SPRAWDŹ
POWRÓT