Do grona ambasadorek marki Felce Azzurra dołączyła Małgosia Socha

24.03.2021

Do grona ambasadorek marki Felce Azzurra dołączyła właśnie Małgosia Socha. Niezwykle uzdolniona, znana i uwielbiana przez miliony kobiet aktorka, pokochała kosmetyki Felce Azzurra, tak jak Natalia Siwiec – która także jest twarzą kosmetyków Felce Azzurra w Polsce.

Europe Distribution Group Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor produktów marki Felce Azzurra na Polskę podjęło współpracę z Małgosią Sochą na rok. W ramach współpracy EDG będzie wykorzystywało wizerunek Małgosi w celu realizacji własnych działań promocyjnych dla tej marki. Aktorka będzie promowała kosmetyki Felce Azzurra w Social Mediach na swoim oficjalnych kanale na Instagramie.

Zapraszamy Was do śledzenia profili:

Felceazzurrapl_official oraz malgosia_socha na Instagramie.

Felce Azzurra – która w języku włoskim oznacza niebieską paproć, to marka stworzona przez dom perfumeryjny Paglieri, należąca do grona najbardziej renomowanych marek kosmetycznych we Włoszech. Ponad 140 lat temu w laboratorium Paglieri Esenza Autentica senselierzy tworzyli unikatowe pachnidła, które trafiały do eleganckich perfumeryjnych flakonów. Właściciele Paglieri mieli jednak poczucie niedosytu – ich ambicją było stworzenie produktów, dzięki którym każd będzie mógł cieszyć się cudownymi zapachami, poruszającymi emocje oraz przywołującymi wspomnienia. W ten sposób prawie sto lat temu powstała Felce Azzurra – pierwotnie jako nazwa wody toaletowej, której ogólnoświatowy sukces podważył dotąd niezachwianą pozycję francuskiej branży perfumeryjnej. Stało się to początkiem wielkiej zmiany i otworzyło drzwi do dynamicznego poszerzania oferty marki. Dziś Felce Azzurra posiada w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji ciała, jak również środki do prania
i produkty do sprzątania.