Kariera

W Europe Distribution Group dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz wykorzystania swoich największych atutów
na każdym szczeblu zatrudnienia.
W naszym zespole jest miejsce dla doświadczonych menadżerów i specjalistów,
jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę.

Zatrudniamy ponad 60 osób w następujących obszarach: sprzedaż, zakupy, logistyka, eksport, marketing, finanse i księgowość i magazyn. Dajemy możliwość rozwoju w oparciu o wzajemne zaufanie, stabilność zatrudnienia i bezpieczeństwo. Możliwość udziału w ambitnych projektach, a także przyjazna atmosfera pracy sprawiają, że nasi pracownicy zostają z nami na dłużej.

Dokładamy starań, żeby każdego dnia działać odpowiedzialnie i efektywnie jako jeden zgrany zespół. To, co nas wyróżnia to duża motywacja, wspólna wizja celu i umiejętność współpracy. Wiemy, że osiągnięcie sukcesu możliwe jest dzięki kooperacji całej firmy.

Kim jesteśmy

Jesteśmy globalnym dystrybutorem chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Działamy na wszystkich kontynentach świata. To, co nas wyróżnia, to unikalna na rynku oferta. Dlatego też oprócz szerokiej gamy popularnych produktów do prania, sprzątania i pielęgnacji pochodzących od największych producentów takich jak Henkel, Procter & Gamble czy Unilever, nieprzerwanie od początku istnienia spółki jesteśmy również autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów niemieckiej spółki Clovin Germany.

Dbając o atrakcyjność naszej oferty, współpracujemy z wieloma międzynarodowymi producentami na wyłączność. Dlatego też tylko w ofercie Europe Distribution Group znaleźć można produkty takich marek jak włoska Felce Azzurra słynąca z kultowych linii kosmetycznych do pielęgnacji ciała, czy też niemieckiej marki FIT – znanej z najwyższej jakości produktów do prania i zmywania naczyń oraz brytyjskiego brandu XPEL, który oferuje coraz bardziej popularne wśród konsumentów środki do higieny jamy ustnej z aktywnym węglem. Stawiamy też na polskie rozwijające się marki, które cechuje najwyższa jakość, proekologiczny skład i lokalna produkcja. Tylko w naszej ofercie znaleźć można nowoczesne środki do prania stworzonej przez Zygmunta Chajzera marki Mr. ZIGGI.

Dlaczego warto do nas dołączyć

W NASZEJ PRACY KIERUJEMY SIĘ ZASADAMI, KTÓRE POZWALAJĄ NA BUDOWANIE ZAUFANIA I PARTNERSTWA,
A TAKŻE PROWADZĄ DO TWORZENIA ATMOSFERY WSPÓŁPRACY I KREATYWNOŚCI.

POZNAJ FAKTY, KTÓRE UTWIERDZĄ CIĘ W PRZEKONANIU, ŻE Z NAMI WARTO PRACOWAĆ!

Zatrudniamy w oparciu o doświadczenie i kompetencje. Tworzymy naszym pracownikom warunki, w których mogą wykorzystywać swój potencjał oraz mocne strony, otrzymują ciekawe i inspirujące zadania. Nowym osobom w naszej firmie zapewniamy odpowiednie wdrożenie. Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy, dlatego umożliwiamy naszym pracownikom udział w szkoleniach zewnętrznych i ciągłe podnoszenie swoich kompetencji.

Pracownicy są w centrum naszego systemu wartości. Aktywnie przeciwdziałamy mobbingowi i staramy się promować tworzenie kultury opartej na szacunku, otwartości i współpracy. Umożliwiamy pracę w otoczeniu wolnym od strachu przed nękaniem czy dyskryminacją.

Dbamy o zdrowie naszych pracowników każdego dnia. Oprócz benefitów takich jak dopłaty do okularów korekcyjnych, każdy pracownik ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego. Chętnie bierzemy także udział w prozdrowotnych akcjach społecznych. W ramach kampanii #WeźWolneOdRaka, pracownicy naszej firmy otrzymali jeden dodatkowy dzień płatnego urlopu wypoczynkowego na wykonanie badań profilaktycznych. Akcja ma na celu propagowanie regularnego wykonywania badań kontrolnych.

Troska o naszą planetę jest zapisana w DNA naszej organizacji. Fabryka, z którą współpracujemy na co dzień, nawet 50% energii czerpie z paneli fotowoltaicznych, wdraża też system zamkniętego obiegu wody oraz przygotowuje własną oczyszczalnię ścieków. Dzięki postawieniu na takie rozwiązania, produkcja nie oddziałuje negatywnie na środowisko, a przede wszystkim na ekosystem wodny. Produkty w naszej ofercie w dużej części posiadają również proekologiczny skład, dzięki czemu ograniczamy negatywne oddziaływanie między innymi na środowisko wodne naszej planety.

Regularnie wspieramy najbardziej potrzebujących. Naszą pomoc otrzymują domy dziecka, domy opieki, szkoły podstawowe, czy też hospicja.
Mając na uwadze panującą w kraju epidemię i poświęcenie personelu placówek medycznych, który staje na I linii frontu w walce z koronawirusem, wsparliśmy dolnośląskie szpitale i placówki zdrowia w zakresie posiadanych przez nas środków dezynfekcyjnych. Przekazane produkty miały za zadanie pomóc w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19.

  • Kochamy włoską kuchnię! Regularnie odbywają się u nas dni włoskiej pizzy.
  • Pod firmą zawsze znajdują się wolne miejsca parkingowe dla każdego pracownika.
  • Dobry i niedrogi catering dojeżdża do nas każdego dnia.
  • Pracownicy mają specjalne zniżki na produkty z oferty firmy.
  • W organizacji czujemy się swobodnie, jesteśmy ze sobą na Ty, nie obowiązuje też żaden dress code.
  • Lubimy się bawić – co roku organizowane są wyjazdy integracyjne oraz wigilie firmowe. Integrujemy się też przy mniejszych okazjach.

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy! Naszym kandydatom oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań, korzystne warunki współpracy
adekwatne do posiadanych umiejętności, stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę!

Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę w naszym zespole, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Key Account Manager
Product Manager
Specjalsita ds klientów eksportowych
Magazynier
Etykietowanie towaru
Magazynier

Jeśli widzisz się w szeregach naszej firmy, ale nie znalazłeś odpowiedniego swoim kompetencjom stanowiska, to prześlij swoje CV na adres praca@europedg.pl – być może za jakiś czas będziemy szukać kogoś takiego jak Ty.

Etapy rekrutacji

Analizujemy te, które wpłyną do nas mailowo w ramach rekrutacji na dane stanowisko, jak i takie, które wysyłane są bez wskazania stanowiska.
Dokonujemy selekcji CV i wybieramy osoby najbardziej wpisujące się w nasze oczekiwania dotyczące danego stanowiska.
Kontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie i zadamy pytania ważne dla procesu rekrutacji.
Ostateczną weryfikacją będzie spotkanie w naszej siedzibie bądź, z przyczyn związanych z pandemią, poprzez wideokonferencję. W zależności od poziomu stanowiska, rozmowa kwalifikacyjna jest jedno lub dwuetapowa .

(Rozmowa odbywa się bezpośrednio w biurze lub poprzez wideokonferencję)

Po rozmowie zgłaszamy się do wybranego kandydata i, w przypadku zgody na podjęcie współpracy, witamy w EDG!
Wszyscy kandydaci biorący udział w rekrutacji, bez względu na wynik, otrzymują od nas informację zwrotną.