Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają Państwo pytania, są zainteresowani współpracą lub chcą się z nami podzielić swoją opinią – zapraszamy do kontaktu! Poniżej udostępniamy Państwu dane firmy oraz formularz kontaktowy, a także dane kontaktowe do poszczególnych osób pracujących w naszej firmie.

Dane kontaktowe

Europe Distribution Group Sp. z o.o.

ul. Polna 8, 55-114 Kryniczno

 tel. +48 71 382 83 20

tel. kom. +48 604 707 088

NIP: 915-179-20-44

e-mail: info@europedg.pl

 Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00

Poza standardowymi godzinami pracy prosimy o kontakt mailowy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Treść wiadomości:*

Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.*

Konta bankowe

PLN

Raiffeisen Bank Polska S.A.

19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

EUR

Raiffeisen Bank Polska S.A.

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

USD

Raiffeisen Bank Polska S.A.

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd

Krzysztof Górny

Prezes Zarządu

k.gorny@europedg.pl

 Stella Wilczyńska

Asystentka Zarządu

 +48 604 707 088

+48 71 382 83 20

s.wilczynska@europedg.pl

Dział Handlowy

 Anna Godlewska

Dyrektor Handlowy

 +48 575 044 084

+48 71 382 83 22

a.godlewska@europedg.pl

 Anna Chabera

Specjalista d/s Handlowych
Asystentka Dyrektora Handlowego

 +48 730 890 089

+48 71 382 83 24

a.chabera@europedg.pl

 Marcin Zachwieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie)

 +48 730 006 206

m.zachwieja@europedg.pl

 Karol Bork

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie)

 +48 730 109 009

k.bork@europedg.pl

 Marek Smagło

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie)

 +48 570 730 073

m.smaglo@europedg.pl

 Katarzyna Chałubek

Starszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 604 706 076

+48 71 382 83 30

k.chalubek@europedg.pl

 Olga Wychowaniec

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 604 700 714

+48 71 382 83 32

o.wychowaniec@europedg.pl

 Kamila Siekirka

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 570 390 029

+48 71 382 83 31

k.siekirka@europedg.pl

 Kamila Bernat

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 883 180 900

+48 71 382 83 33

k.bernat@europedg.pl

 Karolina Kaczorowska

Key Account Manager

 +48 574 890 870

+48 71 382 83

k.kaczorowska@europedg.pl

 Wiktoria Kurel

Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

w.kurel@europedg.pl

Export

 Michał Korczak

Export Manager

 +48 690 007 002

+48 71 382 83 61

m.korczak@europedg.pl

 Emilia Glanc

Specjalista d/s Sprzedaży Eksportowej

 +48 570 309 900

+48 71 382 83 60

e.glanc@europedg.pl

 Michał Weber

Export Manager

 0049 17 766 884 89

m.weber@europedg.pl

Import

 Olga Wychowaniec

Import Manager

  +48 604 700 714

+48 71 382 83 32

import@europedg.pl

Dział Logistyki i Transportu

 Anna Kopystyńska

Kierownik Działu Logistyki i Transportu

 +48 570 530 001

+48 71 382 83 40

a.kopystynska@europedg.pl

 Aleksandra Mietełka

Specjalista d/s Transportu i Logistyki

 +48 604 713 173

+48 71 382 83 41

a.mietelka@europedg.pl

Dział Finansowo-Rozliczeniowy

 Magdalena Nazarczuk

Kierownik Działu Finansowo-Rozliczeniowego

 +48 604 988 504

+48 71 382 83 50

m.nazarczuk@europedg.pl

 Dorota Korzeniecka

Specjalista d/s Fakturowania i Rozliczeń

  +48 604 707 788

+48 71 382 83 52

d.korzeniecka@europedg.pl

 Kinga Cieślak

Specjalista ds. administracji i rozliczeń handlowych

  +48 575 090 680

+48 71 382 83 53

k.cieslak@europedg.pl

Aleksandra Kłosińska

Asystentka d/s Fakturowania i Rozliczeń

+48 71 382 83 51

a.klosinska@europedg.pl

Marketing

 Mateusz Kowalski

Specjalista d/s Marketingu

 +48 531 623 532

marketing@europedg.pl

 Tomasz Matusz

Grafik i Specjalista d/s Marketingu

 +48 570 304 020

+48 71 382 83 75

grafik@europedg.pl

Magazyn

 Piotr Belski

Kierownik Magazynu

 +48 604 509 204

+48 71 382 83 70

magazyn@europedg.pl

Reklamacje

Dostawy

Scania - dostawy chemii gospodarczej

 Sebastian Krawczyk

Kierowca / Dostawca
(Scania – dostawy 33 palety)

 +48 570 005 708

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji!

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close