Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają Państwo pytania, są zainteresowani współpracą lub chcą się z nami podzielić swoją opinią – zapraszamy do kontaktu! Poniżej udostępniamy Państwu dane firmy oraz formularz kontaktowy, a także dane kontaktowe do poszczególnych osób pracujących w naszej firmie.

Dane kontaktowe

Europe Distribution Group Sp. z o.o.

ul. Polna 8, 55-114 Kryniczno

 tel. +48 71 382 83 20

tel. kom. +48 604 707 088

faks: 71 382 83 29

NIP: 915-179-20-44

e-mail: info@europedg.pl

 Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00

Poza standardowymi godzinami pracy prosimy o kontakt mailowy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Treść wiadomości:*

Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.*

Konta bankowe

PLN

BNP PARIBAS

19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

EUR

BNP PARIBAS

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

USD

BNP PARIBAS

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd

Krzysztof Górny

Prezes Zarządu

k.gorny@europedg.pl

Magdalena Marchewka

Asystentka Zarządu

 +48 604 707 088

+48 71 382 83 20

sekretaria@europedg.pl

Dział Handlowy

 Anna Chabera

Product Manager

 +48 730 890 089

+48 71 382 83 24

a.chabera@europedg.pl

 Karolina Kaczorowska

Key Account Manager

 +48 574 890 870

+48 71 382 83 25

k.kaczorowska@europedg.pl

 Katarzyna Chałubek

Kierownik Sprzedaży Krajowej

 +48 604 706 076

+48 71 382 83 30

k.chalubek@europedg.pl

 Kamila Bernat

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 883 180 900

+48 71 382 83 33

k.bernat@europedg.pl

 Wiktoria Kurel

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

 +48 570 390 029

+48 71 382 83 31

w.kurel@europedg.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

 Marcin Zachwieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie)

 +48 730 006 206

m.zachwieja@europedg.pl

 Karol Bork

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie)

 +48 730 109 009

k.bork@europedg.pl

 Marek Smagło

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie)

 +48 570 730 073

m.smaglo@europedg.pl

Export

 Emilia Glanc

Kierownik Sprzedaży Eksportowej

 +48 570 309 900

+48 71 382 83 60

e.glanc@europedg.pl

 Dominika Kobiałkowska

Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży Eksportowej

+48 71 382 83 61

d.kobialkowska@europedg.pl

 Michał Korczak

Export Manager

 +48 690 007 002

+48 71 382 83 61

m.korczak@europedg.pl

 Michał Weber

Export Manager

 0049 17 766 884 89

m.weber@europedg.pl

Import

 Olga Wychowaniec

Kierownik Działu Importu

  +48 604 700 714

+48 71 382 83 32

o.wychowaniec@europedg.pl

 Bartosz Żurawski

Asystent Działu Importu

  +48 570 003 600

b.zurawski@europedg.pl

Dział Logistyki i Transportu

 Anna Kopystyńska

Kierownik Działu Logistyki i Transportu

 +48 570 530 001

+48 71 382 83 40

a.kopystynska@europedg.pl

 Aleksandra Mietełka

Specjalista d/s Transportu i Logistyki

 +48 604 713 173

+48 71 382 83 41

a.mietelka@europedg.pl

Dział Finansowo-Rozliczeniowy

 Magdalena Nazarczuk

Kierownik Działu Finansowo-Rozliczeniowego

 +48 604 988 504

+48 71 382 83 50

m.nazarczuk@europedg.pl

 Kinga Cieślak

Specjalista ds. administracji i rozliczeń handlowych

  +48 575 090 680

+48 71 382 83 53

k.cieslak@europedg.pl

 Ines Arent

Asystentka d/s Fakturowania i Rozliczeń

  +48 604 707 788

+48 71 382 83 52

i.arent@europedg.pl

Aleksandra Kłosińska

Asystentka d/s Fakturowania i Rozliczeń

+48 71 382 83 51

a.klosinska@europedg.pl

Marketing

 Mateusz Kowalski

Specjalista d/s Marketingu

 +48 531 623 532

marketing@europedg.pl

 Tomasz Matusz

Grafik i Specjalista d/s Marketingu

 +48 570 304 020

+48 71 382 83 75

grafik@europedg.pl

Dział Administracji

 Piotr Belski

Kierownik Administracji

 +48 604 509 204

+48 71 382 83 70

p.belski@europedg.pl

 Dawid Domarecki

Asystent d/s Administracji

 +48 535 808 809

d.domarecki@europedg.pl

 Krzysztof Rybak

Reklamacje

 +48 604 879 828

+48 71 382 83 70

reklamacje@europedg.pl

Magazyn

 Przemysław Dominas

Kierownik Magazynu

 +48 690 980 089

p.dominas@europedg.pl

 Paweł Domarecki

Zastępca Kierownika Magazynu

 +48 570 360 710

Dostawy

 Sebastian Krawczyk

Kierowca / Dostawca
(MAN– dostawy 38 palet)

 +48 570 005 708