Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają Państwo pytania, są zainteresowani współpracą lub chcą się z nami podzielić swoją opinią – zapraszamy do kontaktu! Poniżej udostępniamy Państwu dane firmy oraz formularz kontaktowy, a także dane kontaktowe do poszczególnych osób pracujących w naszej firmie.

Dane kontaktowe

Europe Distribution Group Sp. z o.o.

ul. Polna 8, 55-114 Kryniczno

 tel. +48 71 382 83 20

faks: 71 382 83 29

NIP: 915-179-20-44

e-mail: info@europedg.pl

 Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko:*

    Adres e-mail:*

    Numer telefonu:*

    Treść wiadomości:*

    Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.*

    Konta bankowe

    PLN

    BNP PARIBAS

    19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

    EUR

    BNP PARIBAS

    BIC (SWIFT): PPABPLPK

    PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

    USD

    BNP PARIBAS

    BIC (SWIFT): PPABPLPK

    PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

    Szczegółowe dane kontaktowe

    Zarząd

    Krzysztof Górny

    Prezes Zarządu

    k.gorny@europedg.pl

    Dział Handlowy

     Wiktoria Kurel

    Lider dz. Handlowego

     +48 570 390 029

    +48 71 382 83 30

    w.kurel@europedg.pl

     Kamila Bernat

    Starszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

    +48 883 180 900

    +48 71 382 83 33

    k.bernat@europedg.pl

     Aleksandra Filipek

    Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży

    +48 604 706 076

    +48 71 382 83 31

    a.filipek@europedg.pl

     Aleksandra Krzan

    Mlodszy Specjalista d/s Fakturowania

    +48 534 002 016

    a.krzan@europedg.pl

    Damian Król

    Specjalista d/s Sprzedaży

     +48 570 600 040

    d.krol@europedg.pl

     Karolina Kaczorowska

    Key Account Manager

     +48 574 890 870

    k.kaczorowska@europedg.pl

     Jarosław Kec

    National Sales Manager

     +48 690 030 970

    j.kec@europedg.pl

    Regionalni Kierownicy Sprzedaży

     Marcin Zachwieja

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (Województwo: Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie)

     +48 730 006 206

    m.zachwieja@europedg.pl

     Karol Bork

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (Województwo: Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie)

     +48 730 109 009

    k.bork@europedg.pl

     Marek Smagło

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (Województwo: Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie)

     +48 570 730 073

    m.smaglo@europedg.pl

     Radosław Klamecki

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

     +48 537 006 008

    r.klamecki@europedg.pl

    Dział Eksportu

     Emilia Glanc

    Kierownik Sprzedaży Eksportowej

     +48 570 309 900

    +48 71 382 83 60

    e.glanc@europedg.pl

     Dominika Kobiałkowska

    Specjalista d/s Sprzedaży Eksportowej

    +48 570 006 011

    +48 71 382 83 61

    d.kobialkowska@europedg.pl

     Michał Weber

    Export Manager

     0049 17 766 884 89

    m.weber@europedg.pl

     Jacek Kukuć

    Export Manager

     +48 792 009 099

    j.kukuc@europedg.pl

    Dział Zakupów

     Olga Wychowaniec

    Kierownik Działu Zakupów

    +48 604 700 714

    +48 71 382 83 32

    o.wychowaniec@europedg.pl

     Bartosz Żurawski

    Lider Działu Zakupów

      +48 570 003 600

    +48 71 382 83 34

    b.zurawski@europedg.pl

     Emilia Foryś

    Specjalista ds. Zakupów

      +48 570 001 400

    +48 71 382 83 36

    e.forys@europedg.pl

    Agnieszka Naskręt

    Młodszy Specjalista ds. Zakupów

      +48 535 366 686

    +48 71 382 83 22

    a.naskret@europedg.pl

    Dział Logistyki i Transportu

     Anna Kopystyńska

    Kierownik Działu Logistyki i Transportu

     +48 570 530 001

    +48 71 382 83 40

    a.kopystynska@europedg.pl

     Aleksandra Mietełka

    Starszy Specjalista d/s Transportu i Logistyki

     +48 604 713 173

    +48 71 382 83 41

    a.mietelka@europedg.pl

     Paulina Arabska

    Specjalista d/s Transportu i Logistyki

     +48 730 890 089

    +48 71 382 83 42

    p.arabska@europedg.pl

    Dział Finansowy

     Magdalena Nazarczuk

    Kierownik Działu Finansowego

     +48 604 988 504

    +48 71 382 83 50

    m.nazarczuk@europedg.pl

    Dział Rozliczeniowy

     Kinga Cieślak

    Kierownik Działu Rozliczeń

     +48 575 090 680

    +48 71 382 83 53

    k.cieslak@europedg.pl

     Małgorzata Kupis

    Specjalista d/s Windykacji

     +48 604 707 788

    +48 71 382 83 51

    windykacja@europedg.pl

     Grażyna Kowalczyk

    Specjalista d/s Rozliczeń

     +48 570 003 100

    +48 71 382 83 56

    g.kowalczyk@europedg.pl

    Marketing

     Weronika Wemberger

    Marketing Manager

     +48 570 008 099

    w.wemberger@europedg.pl

     Izabela Zagórska

    Specjalista d/s Marketingu

     +48 534 003 055

    +48 71 382 83 24

    i.zagorska@europedg.pl

    Magazyn

    Jarosław Piasecki

    Kierownik Magazynu

     +48 690 980 089

    j.piasecki@europedg.pl