Kosmetyki

To, co nas wyróżnia, to unikalna na rynku oferta.
Ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata.

Żele pod prysznic, szampony, mydła, antyperspiranty, perfumy oraz szeroka gama produktów dziecięcych do kąpieli, w tym także oferta kosmetyków licencyjnych.
Stale rozszerzamy nasz asortyment o unikalne na rynku nowości, które szybko zyskują popularność. Dbając o atrakcyjność naszej oferty, oprócz szerokiej gamy popularnych linii kosmetycznych do pielęgnacji ciała i włosów pochodzących od największych światowych producentów,  współpracujemy z wieloma międzynarodowymi producentami na wyłączność, w tym między innymi z włoską marką Felce Azzurra. Wśród bogatej linii kosmetycznej tej marki znajdziemy min.: olejki pod prysznic, żele do mycia ciała, żele pod prysznic, mydła w płynie, mydła w kostce, płyny do higieny intymnej, antyperspiranty, dezodoranty, ale także szampony, balsamy do ciała, czy też talki. Na uwagę zasługuje linia kosmetyków BIO – stworzona w 98,8 % ze składników pochodzenia naturalnego, a ich opakowania nadają się do recyclingu. W gronie miłośniczek kosmetyków marki Felce Azzurra znalazły się już między innymi Natalia Siwiec, Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Anna Wendzikowska czy też Marcelina Zawadzka.

W ofercie kosmetyków znajdziesz między innymi kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów dla dorosłych, kosmetyki do kąpieli dla dzieci, w tym również licencjonowane kosmetyki z postaciami z ulubionych, popularnych bajek animowanych takich marek jak:

SPRAWDŹ
POWRÓT