Mr. Ziggy - środki piorące bez fosforanów, zeolitów, alergenów

Marka Mr. ZIGGI należąca do Zygmunta Chajzera oferuje klientom wyjątkowe produkty do prania w postaci proszków oraz żeli. Nowoczesna, innowacyjna, skoncentrowana formuła produktów łączy w sobie cechy tradycyjnych, jak i nowoczesnych środków do prania! Proszki oraz żele nie zawierają żadnych substancji chemicznych, mogących powodować uczulenia. Dzięki temu pomimo swojej skuteczności pozostają delikatne i nie podrażniają wrażliwej skóry. Potwierdzają to testy dermatologiczne.

Specjalnie utworzona formulacja na potrzeby produktów Zygmunta Chajzera to też wiele innych korzyści! Środki są przyjazne dzieciom, zwalczają roztocza i bakterie (posiadają funkcję dezynfekcji), usuwają wszelkie zabrudzenia, chronią kolorowe tkaniny przed blaknięciem i koloryzacją, odświeżają białą odzież, są skuteczne w niskich temperaturach, chronią pralkę przed osadzaniem się kamienia.

Firma Europe Distribution Group Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Mr. ZIGGI na terenie Polski.

Co wyróżnia środki piorące Mr. ZIGGI?

Dzięki swojej innowacyjnej formule, proszki oraz żele marki Mr. ZIGGI to recepta nie tylko na czyste i pachnące pranie, ale również pozbawione bakterii i roztoczy. Jeżeli szukają Państwo skutecznych i delikatnych zarazem produktów, Mr. ZIGGI jest dla Państwa!

  • Przystępna cena, konkurencyjna w stosunku do najbardziej znanych marek.
  • Najwyższa jakość składników wykorzystana do produkcji.
  • Produkty hipoalergiczne, potwierdzone testami dermatologicznymi.
  • Ekologiczność, brak fosforanów i zeolitów.

Linia produktów Mr. ZIGGI

Obejmuje wysokiej jakości środki piorące.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcą Państwo rozpocząć współpracę w zakresie sprzedaży produktów, mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Skontaktuj się z nami!