Marka Mr. ZIGGI należąca do Zygmunta Chajzera oferuje klientom wyjątkowe produkty do prania w postaci proszków oraz żeli. Nowoczesna, innowacyjna, skoncentrowana formuła produktów łączy w sobie cechy tradycyjnych, jak i nowoczesnych środków do prania! Proszki oraz żele nie zawierają żadnych substancji chemicznych, mogących powodować uczulenia. Dzięki temu pomimo swojej skuteczności pozostają delikatne i nie podrażniają wrażliwej skóry. Potwierdzają to testy dermatologiczne.

Specjalnie utworzona formulacja na potrzeby produktów Zygmunta Chajzera to też wiele innych korzyści! Środki są przyjazne dzieciom, zwalczają roztocza i bakterie (posiadają funkcję dezynfekcji), usuwają wszelkie zabrudzenia, chronią kolorowe tkaniny przed blaknięciem i koloryzacją, odświeżają białą odzież, są skuteczne w niskich temperaturach, chronią pralkę przed osadzaniem się kamienia. Dbają również o środowisko naturalne, dzięki czemu wyróżnione zostały certyfikatem ECO LABEL.

Firma Europe Distribution Group Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Mr. ZIGGI na terenie Polski.

Co wyróżnia środki piorące Waschkonig?

Dzięki swojej innowacyjnej formule, proszki oraz żele marki Mr. ZIGGI to recepta nie tylko na czyste i pachnące pranie, ale również pozbawione bakterii i roztoczy. Jeżeli szukają Państwo skutecznych i delikatnych zarazem produktów, Mr. ZIGGI jest dla Państwa!

  • Przystępna cena, konkurencyjna w stosunku do najbardziej znanych marek.

  • Najwyższa jakość składników wykorzystana do produkcji.

  • Produkty hipoalergiczne, potwierdzone testami dermatologicznymi.

  • Ekologiczność, brak fosforanów i zeolitów.

Linia produktów Mr. ZIGGI

Obejmuje wysokiej jakości środki piorące.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcą Państwo rozpocząć współpracę w zakresie sprzedaży produktów, mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!