O nas

Europe Distribution Group

Globalny dostawca wysokiej jakości kosmetyków do kąpieli dla dzieci i dorosłych, a także środków do prania i sprzątania.

Europe Distribution Group Sp. z o.o. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów chemii gospodarczej i kosmetyków w Polsce.

Naszą mocną stroną jest unikalna oferta produktowa, której nie znajdziesz nigdzie indziej. W swoim portfolio posiadamy ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanych i cenionych przez Klientów marek takich jak: Der Waschkönig, Herr Klee, WäscheMeister, GlanzMeister, WC Meister, Buzzy czy Mr. ZIGGI. Chemię gospodarczą i kosmetyki sprowadzamy z takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia czy też Hiszpania.

W ofercie posiadamy min.: środki piorące (proszki, żele i płyny do prania, kapsułki czy też odplamiacze), środki czystości (płyny do podłóg, do czyszczenia armatury, do szyb, linie do czyszczenia WC), bogaty asortyment do zmywarek (kapsułki, żel, sole, nabłyszczacze) i odświeżacze powietrza. Bardzo aktywnie powiększa się także oferta kosmetyków. Posiadamy żele pod prysznic, szampony, mydła, antyperspiranty, perfumy oraz szeroką gamę produktów dziecięcych. Stale rozszerzamy nasz asortyment o unikalne na rynku nowości, które szybko zyskują popularność. Niedługo nasze portfolio uzupełnią linie kosmetyków licencyjnych dla dzieci.

Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Prowadzimy eksport naszych produktów do krajów Europy Centralnej, Wschodniej oraz Zachodniej, Krajów Bałtyckich, Bałkanów, Skandynawii, Azji, Bliskiego Wschodu a także Afryki.

Dystrybucja chemii gospodarczej – stawiamy na jakość współpracy!

Jako dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków, działamy dynamicznie w odpowiedzi na zachowania na rynku. Nieustannie uzupełniamy ofertę produktów bazując na analizie trendów. Rozwijamy sieć sprzedaży zarówno w kanale tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne, a także rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed nimi na rynku. Dbamy o naszych Partnerów od momentu pierwszego kontaktu poprzez realizacje zamówienia i dostawę, aż po finalne rozliczenia.

Dzięki powstaniu platformy zakupowej B2B, nasi Klienci mają możliwość dokonywania zakupów bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i pieniądze.

Zajmujemy się dystrybucją produktów, co do których mamy pewność, że są najwyższej jakości. Dzisiejszy konsument jest bardzo wymagający – oferujemy to, czego potrzebuje: Jakość za rozsądne pieniądze.

W stałej ofercie i pełnej dostępności posiadamy ponad 1200 indeksów. Każdego tygodnia wprowadzamy nowości, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w jak najlepszych cenach. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty oraz marżę, aby zwiększyć liczbę potencjalnych odbiorców.

Każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie. Rozumiemy biznes i to, że każdy ma inne potrzeby. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb i możliwości naszych Kontrahentów.

Posiadając własny dział logistyki, możemy zagwarantować Państwu dostawy w bardzo szybkim czasie. Nasze dostawy realizujemy poprzez własną flotę samochodów ciężarowych oraz dostawczych jak również poprzez zewnętrznych krajowych i międzynarodowych operatorów i przewoźników.

Wiemy jakie są obecnie trendy na rynku, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Właśnie dlatego regularnie dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją!

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcą Państwo rozpocząć współpracę w zakresie sprzedaży produktów, mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy jedynie sprawdzone, najwyższej jakości produkty.