O nas

Europe Distribution Group

Dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości

Europe Distribution Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją środków czystości. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Der WaschkönigHerr KleeWäscheMeisterGlanzMeister, a także WC Meister. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Nasza firma współpracuje z firmami z całego świata – prowadzimy eksport towarów do krajów Europy, Azji, Bliskiego Wschodu czy Afryki Północnej.

W naszej firmie staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne. Rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed Nimi na dzisiejszych, wysoce konkurencyjnych i złożonych rynkach.

Stawiamy na ciągły rozwój oraz innowacyjność. Mamy świadomość jak ważne jest to, aby sprzedawane przez nas produkty cieszyły się uznaniem i zaufaniem Klientów. Konsekwentnie pracujemy nad umocnieniem sprzedawanych marek zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasza firma dysponuje halą magazynową o powierzchni 2500 m2, w której dostępnych jest obecnie ponad 3500 miejsc paletowych. Powierzchnia biurowa wynosi 700 m2.

Dystrybucja chemii gospodarczej – stawiamy na jakość współpracy!

Jako dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków, działamy dynamicznie w odpowiedzi na zachowania na rynku. Nieustannie uzupełniamy ofertę produktów bazując na analizie trendów. Rozwijamy sieć sprzedaży zarówno w kanale tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne, a także rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed nimi na rynku. Dbamy o naszych Partnerów od momentu pierwszego kontaktu poprzez realizacje zamówienia i dostawę, aż po finalne rozliczenia.
Dzięki powstaniu platformy zakupowej B2B, nasi Klienci mają możliwość dokonywania zakupów bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i pieniądze.

Zajmujemy się dystrybucją produktów, co do których mamy pewność, że są najwyższej jakości. Dzisiejszy konsument jest bardzo wymagający – oferujemy to, czego potrzebuje: Jakość za rozsądne pieniądze.

W stałej ofercie i pełnej dostępności posiadamy ponad 1200 indeksów. Każdego tygodnia wprowadzamy nowości, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w jak najlepszych cenach. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty oraz marżę, aby zwiększyć liczbę potencjalnych odbiorców.

Każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie. Rozumiemy biznes i to, że każdy ma inne potrzeby. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb i możliwości naszych Kontrahentów.

Posiadając własny dział logistyki, możemy zagwarantować Państwu dostawy w bardzo szybkim czasie. Nasze dostawy realizujemy poprzez własną flotę samochodów ciężarowych oraz dostawczych jak również poprzez zewnętrznych krajowych i międzynarodowych operatorów i przewoźników.

Wiemy jakie są obecnie trendy na rynku, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Właśnie dlatego regularnie dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją!

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcą Państwo rozpocząć współpracę w zakresie sprzedaży produktów, mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Oferujemy jedynie sprawdzone, najwyższej jakości produkty.