O nas

Europe Distribution Group

Dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości

Europe Distribution Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją środków czystości. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Der WaschkönigHerr KleeWäscheMeisterGlanzMeister, a także WC Meister. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Nasza firma współpracuje z firmami z całego świata – prowadzimy eksport towarów do krajów Europy, Azji, Bliskiego Wschodu czy Afryki Północnej.

W naszej firmie staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne. Rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed Nimi na dzisiejszych, wysoce konkurencyjnych i złożonych rynkach.

Stawiamy na ciągły rozwój oraz innowacyjność. Mamy świadomość jak ważne jest to, aby sprzedawane przez nas produkty cieszyły się uznaniem i zaufaniem Klientów. Konsekwentnie pracujemy nad umocnieniem sprzedawanych marek zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasza firma dysponuje halą magazynową o powierzchni 2500 m2, w której dostępnych jest obecnie ponad 3500 miejsc paletowych. Powierzchnia biurowa wynosi 700 m2.

Zajmujemy się dystrybucją produktów, co do których mamy pewność, że są najwyższej jakości. Dzisiejszy konsument jest bardzo wymagający – oferujemy to, czego potrzebuje: Jakość za rozsądne pieniądze.

W stałej ofercie i pełnej dostępności posiadamy ponad 1200 indeksów. Każdego tygodnia wprowadzamy nowości, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w jak najlepszych cenach. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty oraz marżę, aby zwiększyć liczbę potencjalnych odbiorców.

Każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie. Rozumiemy biznes i to, że każdy ma inne potrzeby. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb i możliwości naszych Kontrahentów.

Posiadając własny dział logistyki, możemy zagwarantować Państwu dostawy w bardzo szybkim czasie. Nasze dostawy realizujemy poprzez własną flotę samochodów ciężarowych oraz dostawczych jak również poprzez zewnętrznych krajowych i międzynarodowych operatorów i przewoźników.

Wiemy jakie są obecnie trendy na rynku, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Właśnie dlatego regularnie dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją!

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcą Państwo rozpocząć współpracę w zakresie sprzedaży produktów, mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Oferujemy jedynie sprawdzone, najwyższej jakości produkty.