Sprzątanie

To, co nas wyróżnia, to unikalna na rynku oferta.
Ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata.

Oprócz szerokiej gamy popularnych produktów do sprzątania pochodzących od największych producentów takich jak Henkel, Procter & Gamble czy Unilever jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem znanych i cenionych przez Klientów marek oferujących środki do sprzątania w najlepszej niemieckiej jakości, takich jak: Herr Klee, WC Meister, czy Buzzy.
Dbając o atrakcyjność naszej oferty współpracujemy z wieloma międzynarodowymi producentami na wyłączność, w tym między innymi z włoską marką Felce Azzurra – słynącą nie tylko z kultowych linii kosmetycznych do pielęgnacji ciała, ale także z doskonale skomponowanej linii środków sprzątania. Również tylko w naszej ofercie znaleźć można największy wybór produktów niemieckiej marki FIT – od lat obecnej na niemieckich półkach sklepowych i w niemieckich domach.

W ofercie środków do sprzątania znajdziesz między innymi płyny do naczyń, podług, szyb, specjalistyczne środki do sprzątania wszystkich pomieszczeń domowych, w tym także dezynfekujące, środki do toalety takich marek jak:

SPRAWDŹ
POWRÓT