Pranie

To, co nas wyróżnia, to unikalna na rynku oferta.
Ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata.

Oprócz szerokiej gamy popularnych produktów do prania pochodzących od największych producentów takich jak Henkel, Procter & Gamble czy Unilever jesteśmy autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem znanych i cenionych przez Klientów marek oferujących środki do prania i pielęgnacji pralki w najlepszej niemieckiej jakości, takich jak: Der Waschkönig, Herr Klee oraz WäscheMeister.

Dbając o atrakcyjność naszej oferty współpracujemy z wieloma międzynarodowymi producentami na wyłączność, w tym między innymi z włoską marką Felce Azzurra – słynącą nie tylko z kultowych linii kosmetycznych do pielęgnacji ciała, ale także z doskonale skomponowanej linii środków do prania i płukania ubrań. Również tylko w naszej ofercie znaleźć można największy wybór produktów do prania, znanej i cenionej na świecie niemieckiej marki Kuschel Weich.

W odpowiedzi na rosnąca świadomość ekologiczną wśród konsumentów, potrzebę dbałości i poszanowania dla środowiska naturalnego, w swojej ofercie posiadamy wiele proekologicznych linii środków do prania, które charakteryzuje czysty proekologiczny skład oraz przyjazna środowisku produkcja. Do takich marek należą między innymi: polska marka Mr. ZIGGI która w swojej ofercie posiada hipoalergiczne środki piorąco – dezynfekujące czy też produkty marki Der Waschkonig, które nie zawierają szkodliwych dla środowiska wodnego zeolitów i fosforanów.

W ofercie środków do prania znajdziesz między innymi proszki, żele, płyny oraz kapsułki do prania, odplamiacze, wybielacze, koncentraty i płyny do płukania, środki do pielęgnacji pralki takich marek jak:

SPRAWDŹ
POWRÓT