Zmywanie

To, co nas wyróżnia, to unikalna na rynku oferta.
Ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata.

Oprócz szerokiej gamy popularnych na rynku produktów do zmywania pochodzących od największych producentów takich jak Henkel, Procter & Gamble czy Unilever, jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem znanych i cenionych przez Klientów na całym świecie marek oferujących środki do zmywania w najlepszej niemieckiej jakości, takich jak Herr Klee,  GlanzMeister, czy też FIT.

W odpowiedzi na rosnąca świadomość ekologiczną wśród konsumentów, potrzebę dbałości i poszanowania dla środowiska naturalnego, w swojej ofercie posiadamy  całkowicie nową linię produktów do zmywarki GlanzMeister Platinum, która posiada certyfikat Ecolabel, potwierdzający spełnienie wyśrubowanych norm ekologicznych. W ofercie tej linii znajdziemy ekologiczne, biodegradowalne tabletki w samorozpuszczanej folii oraz wydajny i wygodny w użyciu żel. Produkty te nie posiadają w składzie zeolitów, fosforanów i mikroplastiku, a opakowania nadają się do recyclingu. GlanzMeister Platinium działają już w 35 stopniach Celsjusza i doskonale radzą sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, nadają połysk i chronią naczynia przed korozją dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
Klientom poszukujących eko oferty proponujemy także bogatą w asortyment niemiecką linię FIT Grunekrafti, której produkty również posiadają certyfikat Ecolabel i wytwarzane są z odnawialnych surowców roślinnych.

W ofercie środków do zmywania znajdziesz między innymi tabletki, kapsułki oraz żele do zmywarki, sól, płyny do mycia naczyń, zawieszki odświeżające, oraz nabłyszczacze takich marek jak:

SPRAWDŹ
POWRÓT